Про компанію

ТОВ «С.В.Р.-УКРБУДСПЕЦЕКСПОРТ» - є офіційним представником заводу ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин «КРЕДМАШ» м.Кременчук. Підприємство займається оптовою торгівлею запчастинами та комплектуючими до асфальтозмішувальних установок виробництва ПАТ "КРЕДМАШ" типу ДС-117, ДС-158, ДС-185, ДС-168, а також реалізацією самих асфальтозмішувальних установок усіх модифікацій продуктивністю від 56 т/год (ДС-185) до 160 т/год (ДС-168), що працюють на рідкому паливі і природному газі, з контактно-релейною, мікропроцесорною системою управління.

Завод спеціалізується на розробці і випуску асфальтозмішувальних установок, грунтозмішувальних установок, а також спеціальних автотранспортних засобів - бітумовозів, автогудронаторів, комбінованих дорожніх машин з поливомийним і піскорозкидальним обладнанням.

Наша компанія має можливість поставляти запасні частини для асфальтозмішувальних установок широкої номенклатури за ціною заводу-виробника: мішалки; грохоти; елеватори; барабани; стійки, броні, лопаті мішалок; сита грохотів; бандажі; вінцеві шестерні; муфеля; топкові агрегати; пальники упорні; опорні ролики сушильного барабана ; ланцюги елеватора; ковші; редуктори; електропневмоклапани; пневмоциліндри і т.д.

Крім того компанія ТОВ «С.В.Р.-УКРБУДСПЕЦЕКСПОРТ» налагодила на українському ринку постачання бітуму дорожнього. Для застосування в дорожньому будівництві відповідно до Держстандарту виділяють п'ять марок БНД (від БНД 200/300 до БНД 60/90) і чотири марки БН (від БН 200/300 до БН 60/90).

Переваги роботи з компанією «С.В.Р.-УКРБУДСПЕЦЕКСПОРТ»:

- прийом заявок будь-яким зручним способом;

- оперативна обробка замовлення з виставленням рахунку;

- оптимальні ціни на бітум дорожній та іншу продукцію;

- консультації досвідчених фахівців з підбору оптимальної для ваших кліматичних умов марки бітуму нафтового дорожнього;

- оперативність доставки. Працівники компанії доставлять ваше замовлення в максимально стислі терміни. Всі машини обладнані GPS навігацією, є можливість відстежувати їх місцезнаходження в процесі доставки;

- широка географія діяльності. Компанія здійснює поставки по всій теерріторіі України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Миколаїв та інші міста. Продукція підприємства - асфальтозмішувальні установки експлуатується більш ніж в 50 країнах світу.

Підприємство має власний склад готової продукції, що значно скорочує терміни поставок асфальтозмішувальних установок і запчастин.

Телефонуйте компанія завжди рада появі нових клієнтів.

 
 

Контакти

ТОВ "С.В.Р.-УКРБУДСПЕЦЕКСПОРТ" Асфальтозмішувальні установки, бітум дорожний
(основний офіс)

  • +38 (050) 747-47-XX

Новини компанії

Дефіциту бітуму в Україні не буде!
26 липня 2013 в 15:00

Минула зима вважається аномальною. У цілому було пошкоджено вдвічі більше автодорожнього покриття, ніж зазвичай: близько 5 млн кв. м.

 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create